مـــــــادرانـــــــه
سایت مشاوره رایگان بارداری-تعیین جنسیت جنین قبل و بعد از حاملگی-پسر یا دختر-محاسبه دقیق زمان تخمک گذاری-عوارض سقط جنین-شکل پرده بکارت
صفحه نخست | فهرست مطالب | کد ساعت آدمک | شعرهای کودکانه | ابراز عشق به همسر | پیشگیری از بارداری | کتاب آشپزی رایگان
برای پسر دار شدنبرای دختر دار شدن

تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری =>    روش تغذیه     روش زمانبندی     روش مزاج    روش آی یو آی    روش آی وی اف
تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری =>    روش آزمایش خون    روش سونوگرافی    روش طب سنتی بوعلی سینا    روش مزاج

بارداری هفته به هفته | زمان تخمک گذاری | تشخیص بارداری | سن حاملگی | تست بارداری | سلامت جنین | عکس جنین | فیلم مراحل رشد جنین
آموزش شب اول عروسی
Google

در اين وبگاه


پر بازدیدترین ها

پرسش و پاسخ در رابطه با تعیین جنسیت

1-با استفاده از روش های تعین جنسیت ، چقدر طول می کشد تا باردار شویم؟

ج) دو ماه قبل از حاملگی ، بررسی زن و مرد و رعایت نکات تغذیه ای و سایر نکات رعایت می شود و در ماه سوم که بدن مرد و زن از نظر فیزیولوژی آمادگی بیشتری برای پذیرش جنسیت مورد نظر پیدا نمود، تاریخ بارداری طبق زمان بندی خاص داده خواهد شد. بعضی از زنان آمادگی پذیرش حاملگی زیادی داشته و بلافاصله باردار خواهند شد . اما در بسیاری موارد ممکن است که زن برای باردار شدن چندین ماه تلاش کند و بعد حامله شود. در موارد نادر هم ممکن است که تلاش برای حاملگی بیشتر از چند ماه طول بکشد که در این موارد معمولا ممکن است مشکلاتی در زن و مرد وجود داشته باشد که باید درمان شوند.

 2- آیا روش شما همان روش تعیین زمان تخمک گذاری است ؟

ج) در این روش تعیین زمان تخمک گذاری قسمتی از کار است . اما قسمت های مهم دیگری هم وجود داردکه در نتیجه کار تعیین جنسیت دخالت دارد. روش تعیین زمان تخمک گذاری به تنهایی 65درصد موفقیت دارد اما استفاده همزمان آن با سایر نکات تعیین جنسیت می تواند درصد موفقیت را به طور چشمگیری افزایش دهد.

  3- شما تا چند درصد این روش را تضمین می کنید؟

ج) با  رعایت کامل دستورات انتخاب جنسیت قبل از حاملگی ، می توان موفقیت بالای 90 در صد  را انتظار داشت. این روش برای افرادی مناسب است که تصمیم به حاملگی دارند و با استفاده از این دستورات می توانند درصد موفقیت خود را در حد چشمگیری افزایش دهند.

  4- ما در کتابی خوانده ایم که تخمک گذاری در روز 14 قاعدگی اتفاق می افتد و من در روز 14 قاعدگی اقدام به حاملگی نمودم اما نتیجه دلخواه را کسب نکردم ، علت جه بوده که من موفق نشدم؟

ج) ممکن است که عده ای از زنان در روز 14 قاعدگی تخمک گذاری داشته باشند. اما باید بدانید که این وضع نمی تواند برای همه افراد یکسان باشد .یعنی همه زنان در روز 14 قاعدگی تخمک گذاری نمی کنند و نمی توان یک فرمول را برای همه افراد استفاده نمود. البته اگر زمان تخمک گذاری درست تعیین شود به تنهایی میتواند 65درصد موفقیت داشته باشد. استفاده کامل دستورات انتخاب جنسیت می تواند موفقیت را به بالای 90 درصد برساند.

 5- چگونه میتوانیم در ابتدای حاملگی متوجه شویم که جنین پسر است یا دختر؟

ج) زمانی که از اولین روز آخرین قاعدگی 9 هفته بگذرد، می توان از طریق بررسی ژنتیک (c.v.s) به جنیست جنین پی برد. در مرحله بعد سونوگرافی  در 4 ماهگی می تواند تا 90 درصد جنسیت را مشخص کند.

 6-زمانی که از دستورات تعیین جنسیت استفاده می کنیم، آیا می توانیم از قرص های ضد بارداری استفاده نماییم؟

ج) خیر . مصرف قرص های ضد بارداری شرایط فیزیولوژیک هورمونی بدن را تغییر می دهد و زمانی که از روش های تعیین جنسیت استفاده می کنید نمی توانید از قرص های ضد بارداری استفاده کنید . بهترین روش پیشگیری از حاملگی کاندوم است و روش های طبیعی جلوگیری از حاملگی ضریب شکست بالایی دارد و باعث بروز حاملگی های نا خواسته می شود.

7- من بیشتر اوقات دچار عفونت های مختلفی می شوم و ترشحات زیادی دارم ، آیا عفونت می تواند باعث شود که من موفق نشوم؟

ج)بسیاری از عفونت های واژینال می تواند PH  واژن را تغییر دهد و همین عامل می تواند روی درصد موفقیت تاثیر گذار باشد.   

 8-من یک فرزند دختر دارم و شوهرم خیلی دوست دارد که ما یک فرزندپسر هم داشته باشیم، می خواهم از یک روش مطمئن استفاده کنم و اصلا دوست ندارم که فرزند دومم هم دختر شود . آیا امیدی هست؟

ج) به خواست خداوند متعال همه چیز امکان پذیر است و مشاوره تعیین جنسیت می تواند یک روش کمک کننده باشد .  روش های انتخاب جنسیت برای افرادی مناسب است که قصد دارند بچه دار شوند و با کمک این روشها و اقدامات می توانند درصد موفقیت خود را افزایش دهند. اگر آزمایشات و بررسی ها انجام گردد و مشکلات احتمالی حل گردد (در صورتی که مشکل وجود داشته باشد) . اگر دستورات را طبق برنامه اجرا کنید، شما هم با خواست خداوند و کمک های ما و تلاش خودتان می توانید موفقیت بالایی را انتظار داشته باشید.

 9- آیا از داروهای شیمیایی برا تعیین جنسیت استفاده می کنید؟

ج) خیر. روش ما کاملا طبیعی و بی خطر است.

 10-آیا دستورات شما فقط رژیم غذایی است ؟

ج) خیر . رژیم غذایی به تنهایی نمی تواند موفقیت بالایی داشته باشد.

برگرفته از سایت : genderselect.ir

مطالب تصادفی:

مادری دخترش را برای سوء استفاده جنسی اجاره می داد

سنگ قبر جالب یک دختربچه سرطانی + عکس

لیست دعا برای ازدواج دختر دم بخت

آموزش شب اول عروسی به زبان فارسی

هستی
سلام.امیدوارم بتونم مطالب خوبی رو برای شما ارائه کنم.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است hasti_l82@yahoo.com
مطالب روز