مـــــــادرانـــــــه
سایت مشاوره رایگان بارداری-تعیین جنسیت جنین قبل و بعد از حاملگی-پسر یا دختر-محاسبه دقیق زمان تخمک گذاری-عوارض سقط جنین-شکل پرده بکارت
صفحه نخست | فهرست مطالب | کد ساعت آدمک | شعرهای کودکانه | ابراز عشق به همسر | پیشگیری از بارداری | کتاب آشپزی رایگان
برای پسر دار شدنبرای دختر دار شدن

تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری =>    روش تغذیه     روش زمانبندی     روش مزاج    روش آی یو آی    روش آی وی اف
تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری =>    روش آزمایش خون    روش سونوگرافی    روش طب سنتی بوعلی سینا    روش مزاج

بارداری هفته به هفته | زمان تخمک گذاری | تشخیص بارداری | سن حاملگی | تست بارداری | سلامت جنین | عکس جنین | فیلم مراحل رشد جنین
آموزش شب اول عروسی
Google

در اين وبگاه


پر بازدیدترین ها
نگارنده: هستی - ٧ فروردین ۱۳٩٢

سوال: که اگه دختری که پردش حلقوی باشه و قبل ازدواج سکس کامل داشته باشه چه عوارضی روی پرده اش داره؟ آیا بعد ازواج مشخص میشه که طرف سکس داشته قبلا؟آیا هرکی بعد ازواج بگه من حلقوی هستم باید باور کرد؟

جواب: قبل از  پاسخ به سوال این دوست عزیز باید بگویم علت بیان کامل سوال و اعتراضات و پاسخ این دوستان عزیز باز کردن  باب بحث در این مورد است. چرا در جامعه ما ارضای میل جنسی یک خانم به عنوان یک حق شناخته نمی شود. بحث در باب مشروع بودن یا نبودن نیست بحث در باب حق طبیعی یک زن برای نیاز طبیعی وی به ارضای میل جنسی است. آیا همه دخترانی که بکارت خود را از دست می دهند از راه نا مشروع چنین کرده اند و چرا فقط زنانی که تن به رابطه جنسی داده اند متهم هستند و مردانی که چنین کرده اند بعنوان متهم مورد توجه قرار نمی گیرند. چرا ما به پسرانی که به راحتی دختران ساده را اغفال کرده اند و از ایشان ازاله بکارت کرده اند چیزی نمی گوییم ولی به دخترانی که مورد سو استفاده واقع شده اند جنس دست دوم می گوییم.


 قبلا یکی از دوستان در قبال نگاه من به دخترانی که بکارت از دست داده بودند سوال کرده بود ایا حاضر بودید با دختری که بکارتش را از دست داده ازدواج کنید و من گفتم داشتن یا نداشتن بکارت برای من ملاک نبود و هیچگاه اهمیت نداشت و ندارد. اگر دختری ویژگیهای انسانی و اخلاقی که من مد نظر داشتم داشت برای من کفایت می کرد حتی اگر بکارت نداشت نیز مهم نبود. البته من قبل از ازدواج هیچگاه رابطه جنسی نداشتم و خود را پایبند به اصول اخلاقی می دانستم ولی شرایط امروز جامعه را نیز درک می کنم. دوستان ملاک درست برای ازدواج داشتن اهمیت دارد.

چرا امروز ازدواج سخت شده و چرا افراد حاضر نیستند زیر بار مسئولیت ازدواج بروند یا چرا کسانی که ازدواج می کنند اینقدر می ترسند یا ددغدغه دارند که دختری که قصد ازدواج با او را دارند آفتاب و مهتاب ندیده باشد. شاید مهمترین دلیل آن نبودن عشق پاک و تعهد به عشق باشد. در همه دنیا ازدواج یک تعهد اخلاقی است برای با هم بودن و نبودن با غیر هم. لاو یا عشق نیز آنقدر اهمیت دارد که یک دختر یا پسر معمولا خود را به ان متعهد می دانند یعنی وقتی یک پسر با یک دختر دوست شد. توجه کنید دوست شد و ازدواج هم نکرد خود را متعهد به او حساب می کند و با فرد دیگری غیر از او رابطه برقرار نمی کند. در جامعه ما متاسفانه چنین تعهدی احساس نمی شود. در رابطه غیر از مسایل عاطفی بیشتر سو استفاده جنسی مد نظر است. یک پسر به این دلیل با یک دختر دوست می شود تا از او سو استفاده جنسی کند وبعد از سو استفاده هم دیگر تعهدی برای خود در قبال او قایل نیست.

ولی یک دختر در رابطه با یک پسر بیشتر دنبال ارضای نیازهای عاطفی خود می باشد و برای آنکه این نیاز براورده شود و پسر را برای خود نگه دارد با سادگی تمام و به اشتباه تن به رابطه جنسی با او می دهد و وقتی کار از کار گذشت دچار نفرت از مردها می شود و دیدی منفی نسبت به همه مردها پیدا می کند. بسیاری از والدین برای آنکه دخترشان دچار مشکل نشود او را محدود می کنند ولی هیچ آموزشی به او نمی دهند. نمی گذارند او از مسایل آگاه شود و با آگاهی و دانش کافی در جامعه حضور پیدا کند و همین باعث می شود او به دور از چشم والدین به تجربه برخی مسایل بپردازد و در معرض خطر قرار گیرد یا از ترس اطلاع والدین دست به رفتارهای غلط دیگری بزند. ما باید به دخترها و پسرها آموزش درست بدهیم و اجازه دهیم با شناخت و آگاهی وارد جامعه شوند. تا زمانیکه باور ما نسبت به مسایل اصلاح نشود مشکل خواهیم داشت. در زندگی زناشویی چه مسایلی مهم هستند. گذشته افراد چه اهمیتی دارد و تا چه حد باید در گذشته افراد جستجو نمود و از آن مطلع شد. ایا اینکه دختری بکارت دارد یا نه آنقدر اهمیت دارد که ویژگیهای اعتقادی و رفتاری او باید اهمیت داشته باشد. بسیاری از دختران نجیب و پاک دامن بکارتشان ممکن است به دلیلی موجه از بین رفته باشد و بسیاری از دختران ناپاک نیز بکارت دارند ولی بعد از ازدواج و رهایی از بند بکارت به خیانت خود به شیوه ای دیگر مشغول می شوند.

ایا جنس دست اول و دست دوم دانستن درست است. اینکه هر انسانی حق دارد بهترین را دوست داشته باشد درست است ولی باید در کنار آن برای دیگران هم بهترین را دوست داشته باشد. من کامل ترین تعریف از حقوق بشر و ازادی را در یک جمله معروف دیده ام. آنچه برای خود می پسندی برای دیگران نیز بپسند و انچه برای خود نمی پسندی برای دیگران نیز نپسند. ما اگر نگاه دو جانبه به مسایل داشته باشیم و از دید دیگران نیز به مسایل نگاه کنیم بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد. شاید ما خیلی از چیزها را دوست داشته باشیم ولی اگر به جای دیگران باشیم  آیا همان چیزها را دوست خواهیم داشت و بالعکس چیزهایی خوشایند ما نیست آیا برای دیگران همان چیزها را ناخوشایند می دانیم. اگر به این جمله توجه درستی داشته باشیم دیگر مسایل را بهتر خواهیم دید و رفتارهای ما با هم بهبود خواهد یافت. سعی خواهیم کرد حرفی را بزنیم که اگر دیگری به ما زد ناراحت نشویم و سعی خواهیم کرد رفتاری را داشته باشیم که اگر دیگری با ما داشت از آن ناراحت نشویم. در مساله بکارت نیز به این توجه کنیم که اگر ما به جای آن دختر بودیم چه می کردیم و چه انتظاری از جامعه داشتیم.ایا انتظار داشتیم به خاطر یک اشتباه و سادگی آن هم برای ارضای میلی طبیعی در وجودمان چنین انگهایی به ما زده شود و چنین برخوردی با ما شود. و اگر قضیه عکس بود یعنی پسرها سیستمی داشتند که در صورت داشتن رابطه مشخص می شد و دختران با فراغ بال می توانستند چنین کنند آیا باز هم همین باور در جامعه شکل می گرفت؟!!

اما پاسخ به سوالی که این دوست عزیز پرسیده اند پرده حلقوی همان پرده معمولی است که در سکس ممکن است پاره شود و خونریزی داشته باشد. خونریزی می تواند از یک قطره تا چند سی سی باشد یعنی ممکن است اصلا فرد علیرغم پاره شدن متوجه خونریزی پرده نشود. متاسفانه در جامعه و در بین جوانان به اشتباه از پرده ارتجاعی به حلقوی تعبیر شده است. پرده ای که در سکس پاره نمی شود پرده ارتجاعی است یعنی در هنگام سکس باز شده و بعد از ان مجددا به حالت اول خود بر می گردد. البته فردی که متبحر باشد در معاینه می تواند تشخیص دهد که صاحب چنین پرده ای ایا سکس داشته یا نه ولی ممکن است علیرغم داشتن سکس اصلا مشخص نشود که سکسی وجود داشته است. اما همانطور که گفتم داشتن یا نداشتن سکس اصلا اهمیتی ندارد و باید سایر ملاکها و ویژگیهای اخلاقی و رفتاری و اعتقادی مد نظر قرار گیرد.

در مورد اینکه اگر کسی گفت پرده اش از نوع ارتجاعی است باید قبول کرد یا نه به اعتقادات فرد بر می گردد. اگر دختری تمام ویژگیهای انسانی و اخلاقی مد نظر را دارد و از همه نظر مورد تایید است باید از او قبول کرد و با ارامش و اطمینان خاطر زندگی با او را اغاز کرد و هر گونه شک و شبهه را از ذهن دور کرد.

بار دیگر تاکید می کنم داشتن یا نداشتن پرده یا خونریزی یا عدم خونریزی در اولین سکس نشانه نجابت و پاکدامنی یک دختر نیست و نباید به این موضوع اهمیت داد. ملاکهای انسانی و اخلاقی مهمترند!

منبع: سایت دکتر شیخ

 

مطلب مرتبط:

حجله عروس و شب زفاف،

روابط زناشویی،

بارداری،

ارضاء شدن از همسر

 

 

مطالب تکمیلی مرتبط با این موضوع

 » احتمال پاره شدن پرده بکارت با اولین دخول و مقاربت

» روش جلوگیری از بارداری اورژانسی پس ار نزدیکی و مقاربت
» چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد؟
» ترمیم پرده بکارت تنها 400 هزار تومان
» از کجا بفهمم باردارم؟ نشانه های بارداری و حاملگی چیست؟
» حاملگی و بارداری دختر یا پسر
» ساده ترین تست های حاملگی بارداری خانگی
» معاینه بکارت از منظر پزشکی قانونی-شرایط-قوانین-مدارک مورد نیاز

» خود ارضایی-آسیب ها-راه ترک کردن

 » احتمال حاملگی بارداری بعد از آمیزش

مطالب تصادفی:

مادری دخترش را برای سوء استفاده جنسی اجاره می داد

سنگ قبر جالب یک دختربچه سرطانی + عکس

لیست دعا برای ازدواج دختر دم بخت

آموزش شب اول عروسی به زبان فارسی

هستی
سلام.امیدوارم بتونم مطالب خوبی رو برای شما ارائه کنم.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است hasti_l82@yahoo.com
مطالب روز