نی نی وبلاگ

توضیحی کوتاه در مورد سایت نی نی وبلاگ

سایت نی نی وبلاگ سایت نینی ها ثبت خاطرات یادداشت ها ایجاد وبلاگ اختصاصی رایگان برای نی نی شما سایتی برای نمایش عکس های نی نی ها آشنایی با تجربیات مادران پدران والدین پرسش و پاسخ در مورد نینی کودک نوزاد و ... nini bache koodak nozad ninisite niniweblog niniveblog niniweblog.com سایت نینی آدرس adres نی نی وبلاگ برای درست کردن ایجاد تولید وبلاگ با عکش نی نی نینی ما

رشد و همه گیر شدن اینترنت به حدی است که اکثر افراد جذب آن شده اند، کودکان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. طی سال های اخیر، تعداد والدینی که تصمیم  به ثبت خاطره ها، لحظه ها و مطالب مربوط به فرزندان خود در اینترنت گرفته اند رو به افزایش نهاده است. حساسیت مسائل مربوط به کودکان و احساس نیاز به پایگاهی برای این گروه از وبلاگ نویسان جهت تخصصی کردن فعالیت آنها و ارتباط ساده تر با یکدیگر، ما را بر آن داشت تا محیطی امن و سالم جهت حصول این اهداف فراهم آوریم. در این راستا سایت نی نی وبلاگ با توکل به خداوند در تاریخ دهم/دی ماه/یک هزار و سیصد و هشتاد و نه، به عنوان اولین سایت وبلاگ دهی تخصصی کودک، فعالیت خود را در عرصه جهانی آغاز نمود.

نی نی وبلاگ تلاش دارد محیطی را فراهم نماید که نی نی های امروز، سال ها بعد قادر باشند مطالب، خاطرات، تصاویر و نوشته هایی را بخوانند که مربوط به خودشان است و توسط عزیزانی ثبت شده که این وبلاگ را به برکت ظهور او برپا کرده اند .

 از اهداف اصلی این سایت حفظ حریم خصوصی کاربران و محافظت از اطلاعات آنان، فراهم آوردن محیطی سالم، استفاده راحت از امکانات برای تمام افراد، ترویج وبلاگ نویسی تخصصی نی نی و  آموزش می باشد .

 امکان استفاده از خدمات این پایگاه تنها برای افرادی مجاز می باشد که تصمیم به انتشار مطالب، مقالات و اطلاعات مربوط به کودک را دارند. در صورت ثبت وبلاگی با موضوعی غیرمرتبط، بلافاصله نسبت به حذف آن وبلاگ اقدام خواهد شد. همچنین در صورت مشاهده تخلف با خاطی طبق قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

 هزینه های این سایت از حامیان مالی و تبلیغات تامین می گردد . لازم به ذکر است که در راستای اهداف این سایت ، ده درصد از سود حاصل از نی نی وبلاگ بصورت ماهانه صرف امور خیریه می شود.

برای ورود به نی نی وبلاگ روی عکس زیر کلیک نمائید

برای ورود به نی نی وبلاگ اینجا کلیک نمائید

 http://www.niniweblog.com

/ 0 نظر / 42 بازدید